Formuła szkolenia

W dzisiejszych czasach internet ma ogromną siłę i efektywność przekazu. Dzięki temu medium możemy robić wiele rzeczy, nie ruszając się z domu. W taki właśnie sposób przyswajasz wiedzę teoretyczną, przekazywaną na szkoleniu Akademii Trychologii, z własnej kanapy. Natomiast na trzydniowy etap praktyczny, gdzie przekładamy wiedzę teoretyczną na konkretne działania z Klientem, zaproszę Cię do mojego skromnego Centrum Szkoleniowego.

ZAJĘCIA TEORETYCZNE

Zajęcia teoretyczne realizowane są w formie samodzielnej, konsultowanej ze mną, pracy na nagranich wykładów. Po uiszczeniu opłaty za szkolenie Uczestnik ma automatycznie przyznany DOŻYWOTNIO dostęp do nagrań wszystkich moich wykładów, które może odtwarzać kiedy chce i ile razy chce. Można do nagrań wracać nawet po ukończeniu szkolenia. Dodatkowo jestem do dyspozycji raz w tygodniu (zwykle w piątki) o 20.00, online NA ŻYWO (Zoom lub Click meeting) celem odpowiedzi na pytania, pojawiające się w trakcie odsłuchu nagrań.

Etap teoretyczny trwa około 2 lub 3 miesiące, w zależności od wybranej wersji szkolenia.

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

Po ukończeniu etapu teoretycznego, z ogromną radością będę Cię gościć w moim Centrum Szkoleniowym. Będzie to czas na poznanie w praktyce wszystkich elementów konsultacji trychologicznej na żywo. Będziemy ćwiczyć wywiad, trichoskopię suchą oraz immersyjną (interpretację obrazu), analizę wyników badań laboratoryjnych, raport trichoskopowy oraz dobór trychoterapii i suplementacji. Pokażę Ci również krok po kroku startowy zabieg oczyszczający, Head spa oraz dodatkowo zabieg pielęgnacyjny na łodygę włosa. Na zakończenie otrzymasz 3 certyfikaty. Etap praktyczny trwa 3 dni (poniedziałek – środa).

Tutaj możesz złożyć wiosek