Formuła szkolenia

W dzisiejszych czasach internet ma ogromną siłę i efektywność przekazu. Dzięki temu medium możemy robić wiele rzeczy, nie ruszając się z domu. W taki właśnie sposób przyswajasz wiedzę teoretyczną, przekazywaną na szkoleniu Akademii Trychologii, z własnej kanapy. Natomiast na dwudniowy etap praktyczny, gdzie przekładamy wiedzę teoretyczną na konkretne działania z Klientem, zaproszę Cię do mojego Ośrodka Trychologii.

ZAJĘCIA TEORETYCZNE

Żeby móc uczestniczyć w zajęciach teoretycznych potrzebujesz przeglądarki Google Chrome i sprawnego mikrofonu (dzięki niemu możesz na bieżąco zadawać pytania). Na podany przez Ciebie adres email otrzymasz konspekt całego szkolenia w pdf oraz linka, za pomocą którego będziesz się dołączać do zajęć. Zajęcia odbywają się w poniedziałek, środę i piątek o godz 9.00 lub 20.00. Terminy spotkań ustalamy indywidualnie. Etap teoretyczny trwa około 2 miesiące.

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

Po ukończeniu etapu teoretycznego, z ogromną radością będę Cię gościć w moim Ośrodku. Będzie to czas na poznanie w praktyce wszystkich elementów konsultacji trychologicznej na żywo. Będziemy ćwiczyć wywiad, trichoskopię suchą oraz immersyjną (interpretację obrazu), analizę wyników badań laboratoryjnych, raport trichoskopowy oraz dobór trychoterapii i suplementacji. Pokażę Ci również krok po kroku zabieg Head spa lub dodatkowo zabieg w kombinacji z aromaterapią. Na zakończenie otrzymasz 3 certyfikaty. Etap praktyczny trwa 2 dni (poniedziałek – wtorek).

Tutaj możesz złożyć wiosek