Moja historia

NAZYWAM SIĘ ILONA JUNGA.

Pewnego pięknego dnia zaczęły wypadać mi włosy (to jest mało powiedziane, one mi nagle „zlazły” z głowy!!!). Nikt nie umiał mi powiedzieć dlaczego. Puściłam mimo uszu bajdurzenie typu: „taka twoja uroda”, „pewnie wiosna”, „pewnie stres” (ale jaki?), „trzeba się z tym pogodzić” i postanowiłam sama zająć się tematem.

No i zajęłam się, to był rok 2006… W tym okresie nie było śladu po literaturze trychologicznej ani żadnych rzetelnych informacji. Po części pomogło mi moje medyczne wykształcenie (jestem pielęgniarką dyplomowaną, specjalizacja pielęgniarstwo operacyjne) i moja determinacja (przecież muszę, bo inaczej się uduszę).

Po jakimś czasie drążenia tematu pojawił mi się w głowie zarys trychologii komplementarnej, oparty o wiedzę medyczną. Jej założenia zaczęłam weryfikować w moim gabineciku z moimi Klientami (do dzisiaj dziękuję im za cierpliwość). Trychologia komplementarna nabrała kształtu i okrzepła na placu boju, na pierwszej linii frontu, w pracy z Klientami.

I własnie tym doświadczeniem, oraz moją medyczną wiedzą dzielę się z Tobą podczas szkolenia. Pragnę Cię zabrać w niezwykłą podróż po trychologii komplementarnej i cudzie ludzkiego organizmu.

Dołączysz?